Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Arhiva » RPG » ‍‍‍‍‍Valedru » Sudul » Piața căprioarelor » Habar n-am ce sa imi cumpar

Habar n-am ce sa imi cumpar

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Habar n-am ce sa imi cumpar la data de Dum Iun 15, 2014 9:22 pm

RedKo

Nivel 2
Nivel 2
Uau, sunt atatea taraba, atatea lucruri pe care le pot cumpara...dulciurile imi atrag atentia. Dar mai intai imi schimb un galben pe o suta de arginti. Perfect. Acum, imi pot cumpara o acadea. Ma duc la negustor, ii dau un argint si el imi da in schimb o acadea gustoasa. O bag in gura si o iau din loc. Ca un copil ma plimb nestingarit prin piata, uitandu-ma la fiecare taraba in parte, canteodata sufland in sus, dandu-mi in sus parul asezat pe ochi. Eram un copil la nouasprezece ani. Vreau sa intalnesc pe cineva pe care sa il enervez si sa il stresez cu personalitatea mea colorata. Dar pe cine? De cine sa ma ciocnesc?

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Habar n-am ce sa imi cumpar la data de Dum Iun 15, 2014 10:15 pm

Kenny

Nivel 2
Nivel 2
Ma plimbam pe acolo fumand o tigara.Eram plictisit si chiar nu aveam vreo idee despre ce sa fac.Ma plimbam si pierdeam timpul uitandu-ma la ceea ce cumpara lumea.Majoritatea cumparau doar chestii nefolositoare.Continuam sa merg tragand din cand in cand cateva fumuri din tigara ce continua sa arda.

3 Re: Habar n-am ce sa imi cumpar la data de Dum Iun 15, 2014 10:19 pm

RedKo

Nivel 2
Nivel 2
Incep sa obosesc de la atata plimbare, asa ca ma opresc brusc langa o taraba care vindea haine si ma duc langa vanzator si ii propun sa il ajut. Gata, acum incep sa fac reclama la hainele lui. Ce nu face omu de plictiseala. Fiind galacios, incep sa strig ca aem haine de calitate care nu se rup usor, etc. In scurt timp oameni incepura sa vina, eu zambind larg de fericire.

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum