Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Bine Ați venit » Hai să ne cunoaştem » madaralpha

madaralpha

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 madaralpha la data de Mier Iun 18, 2014 6:02 pm

Salut.
Mă numesc Stan Constantin.
Am 17 ani, născut pe 27.oct.1996, din orașul Buftea, județ Ilfov.
În general nu sunt o persoană deschisă și nu îmi place să vorbesc despre mine, dar ulterior, după ce mă obișnuiesc se prea poate...
Dacă sunteți curioși de alte chestii puteți întreba, pe chat sunt tot madaralpha... puteți să vă adresați cum vreți(ca idee, unii îmi spun Tinu, dar cum spuneam, indiferent, desigur, în limita bunului simț și cât ne permite gradul de prietenie).
Mai mult... mă uit la anime când am timp, în rest mă joc diferite jocuri de multe feluri... chestii normale din punctul meu de vedere  Suspect 

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: madaralpha la data de Mier Iun 18, 2014 10:33 pm

Salut... inca nu m-am decis cum sa-ti spun, dar ma voi gandi eu mai tarziu.
Imi place faptul ca esti o persoana deschisa, dar cateodata trebuie sa stii si in fata cui sa te deschizi si in fata cui nu trebuie. Acum... intrebarile, sa vedem ...
- Anime-uri preferate ? Imi poti arata o lista cu anime-urile pe care le-ai vazut ? Crezi ca imi poti recomanda unul ? Personaj preferat ?
- Ai de gand sa intrii in lumea RPG ?
- Ce uiti la filme ? Ce genuri preferi ? Film preferat ?
- Ce gen de muzica asculti ?
- Ce stare de spirit ai in momentul actual ? (cand raspunzi topicului)

No one knows what the future holds. That's why its potential is infinite.

3 Re: madaralpha la data de Mier Iun 18, 2014 11:37 pm

Anime-urile preferate sunt aceleași cu cele la care m-am uitat...(cele pe care le-am văzut cap-coadă):
Afro Samurai, C:Control The Money of Soul and Possibility, Soul-Eater, Another, Baccano!, Death Note, Accel World, 07-Ghost, Kara no Kyoukai, Mouryou no Hako, NO.6, Lovely Complex, Sword Art Online.
Nu pot recomanda unul, fiecare e frumos pentru tipul lui, eu nu compar anime-uri doar judec din punctul meu de vedere și ce îmi place mie poate nu îți place ție Very Happy Smile Personaj preferat? Oricare, și fetele îmi plac mna probabil cel mai mult îmi place Kirigaya Kazuto(Kirito) din Sword Art Online, e cu jocuri e frumos așa dar îmi plac mulți oricum, e greu de ales.

Nu am văzut încă RPG-ul dar nu cred că mă voi alătura prea curând, vreau să încep ceva cu un prieten și o să îmi ocupe destul de mult timp.

La filme poți să-mi spui de 30 de ori numele celui care joacă personajul că oricum nu-l țin minte. Filme, nu mă uit la groază, sunt mai emotiv și mă sperii mai repede, deh... cam atât, în general nu mă uit la filme deci nu am un film preferat. Serial dacă vrei Arrow și abea aștept să iasă Flash.(Nu pentru că sunt super eroi și chestii dar pentru că sunt personaje cărora nu le-au fost dedicate lucruri de calitate spre exemplu jocuri cu superman în care să nu zboare ca cizma sau nu am văzut un joc cu Flash... aiurea...

Ascult orice fel de muzică, cât îmi place melodia îmi place nu sunt dedicat unui stil anume.

Acum sunt puțin obosit, dar vesel oarecum Very Happy

Spoiler:

4 Re: madaralpha la data de Mar Iul 15, 2014 6:26 pm

Bun venit pe forum!

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum