Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Arhiva » RPG » ‍‍‍‍‍Valedru » Sudul » Copacii cu urechi » Amintiri urate [free]

Amintiri urate [free]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:13 pm

RedKo

Nivel 2
Nivel 2
Ce amintiri dezastroase imi da acesta padure...singurul meu prieten a fost omorat aici. Totusi, este linstitor aici. Vanataire si zgarieturile inca mai persistau pe corpul meu lucrat. Cicatricea v-a ramana pe viata ca semn al luptei mele cu calaul care mi-a ucis amicul. Ajung in fata unui copac uitandu-ma de cinci minute la el. Rasuful si imi dau jos bluza, zgarieturile si vantaile vazandu-se foarte clar. Ma agat cu mainile de o creanga la doi metrii si incep tractiunile.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:17 pm

Lya

Nivel 2
Nivel 2
[i]Nimic interesant nici pe aici.[i] Sudul era ca şi nordul..doar că mai cald. Aterizez printre nişte copaci pentru a căuta nişte fructe de pădure.

3 Re: Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:20 pm

RedKo

Nivel 2
Nivel 2
Zgomotul unei personae nu ma opreste din antrenamentul meu constant. Sudoarea imi curgea pe tot corpul, bratele incepura usor sa ma doara. Dar nu ma plangeam si sunt hotarat sa continui. Eram atent doar la creanga sa nu se rupa.

4 Re: Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:23 pm

Lya

Nivel 2
Nivel 2
Vreau un animăluţ. Priveam o veveriţă cum circula printre crengile unui copac.
- Vreau acasă.
Şi continuu să merg până ce nu văd în faţa mea un tufiş de mure.

5 Re: Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:25 pm

RedKo

Nivel 2
Nivel 2
Fosnetul se apropria, din nou fiind atent doar la antrenament. Ma hotarasc sa inchei deocamdata. Ma pun in fund la baza copacului si incep sa ma sterg cu tricoul pe abdoment, uitandu-ma in faa arogant, sperand ca ceva interesant sa se intample.

6 Re: Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:28 pm

Lya

Nivel 2
Nivel 2
Trec de tufişul cu mure şi ajung în faţa unui băiat. Ia stai..ăsta-i copilul pe care l-am întălnit alaltă ieri. Se pare că a cam luat blană.

7 Re: Amintiri urate [free] la data de Sam Iun 21, 2014 1:30 pm

RedKo

Nivel 2
Nivel 2
Cum ma uitam eu in orizont, observ ca in fata mea apre o fata cunoscuta. Ma prefac ca nu o vad si pun ricoul deoparte, lasand capul pe spate, resufland. In timp ce fac asta inghid ochii. Mi deschid apoi, uitandu-ma la creanga pe care am facut exercitii.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum