Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Ratekev Role Play » Facebook » OC » AJIN- abiliti

AJIN- abiliti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 AJIN- abiliti la data de Sam Mar 05, 2016 12:28 pm

1. abilitate (pasiva) ,,refresher": caracterul meu isi incarca 10% din viata dupa fiecare attac
2. abilitate activa ,,phantom" :caracterul meu creaza o creatura ,cu efect de taunt ,ea detine 70% din viata caracterului
3.abilitate (pasiva) ,,vitaliti":imi reinvie , o data (phantom) creatura
4.abilitate (pasiva) ,,void aura ": toate efectele inamice care sunt aplicate pe phantom si ajin sunt eliminate (deoarece ajin are putearea reinascuta de asi regenera orce parte a corpului)
5. abilitate (phantom),, zone secure" : da evade la atacurile fizice si repost cu jumate din damageul abilitati atacatorului.
6.abilitate activa ,,miror": toate atacurile de departare , primesc evade si reflect cu 100% damage .
7.abilitae (phantom) ,,dark dust": creatura mea se transforma intr-un nor de fum ,care absoarve atacul (abilitatea) inamica si ii da o aura de extra armura. (acesta abilitate se aplica doar pentru efect de evade si repost )
8.combo (phantom) ,,mortal combo"Surprised succesiune de atacuri mortale, un combo intreg da full damage.
9. abiliti (phantom),,confusion":mareste de 10 ori speedul creaturii si scade miscarea inamica in proportie de 90% (efect activ toata lupta)
10.abilitate (Activa) ,,void bolt":abilitate cu mult damage , nu poate primi evade sau reflact ,deoarece urmareste tinta pana la mpact( atata timp cat ajin da cu aceasta abilitate, el are efect de absorb ,la urmatoarele 3 atacuri ,magice sau fizice)

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: AJIN- abiliti la data de Joi Sept 29, 2016 5:45 pm

Tehnica Consum
Refresher200 puncte energie
Phantom400 puncte energie
Vitaliti600 puncte energie
Void Aura800 puncte energie
Zone Secure500 puncte energie
MirrorJumatate din energia consumata de tehnica +300 puncte energie pentru a inflicta damage-ul
Dark DustEnergia tehnicii respective + 200 pentru evade/repost
Mortal Combo900 puncte energie
Confusion700 puncte energie
Void Bolt700 puncte energie

“—The Crimson Red Dragon dwelling within me, awaken from your dominance”
[—The Crimson Heavenly Dragon I possess within me, rise up to become a King]
“—The jet-black God of Infinity”
[—The glorious Red God of Dreams]
“[Watch over the forbidden existence we shall become that transcends the boundaries]”
“[—We shall dance like radiance within the inferno!]”

Vezi profilul utilizatorului http://ratekevfire.forumgratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum