Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Ratekev Role Play » Facebook » OC » Gabb Bhaa fisa personaj

Gabb Bhaa fisa personaj

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Gabb Bhaa fisa personaj la data de Lun Apr 25, 2016 11:52 am

Nume: Yawn Arhenade

Yawn Arhenade. Nascuta cu puterea sfântului arhanghel mihail. Cu timpul mi-am dat seama ca am si puteri paranormale.

''tehnici'':

''telechinesie'':

telechinesie :ridic lucruri cu puterea minti si imi permite tot in acelasi timp sa controlez orice lucru electroni.cu toate ca poat controla mai aproape orice prin telechinesie pot sa imi creez un scut datorita acestei puteri

''lance blooms'':

Lance blooms:aceasta lance invocata ma echipeaza cu un echipament rezistent la puteri paranormale si supernaturale si tot in acelasi timp imi permite sa controlez energia naturi

''sabia ingerilor'':

Sabia ingerilor: o sabie ce ma echipeaza complet intr-o armura si imi da puterea divina a ingerilor .dar de indata ce descatusez primul sigiliu al sabiei imi da puterea de al invinge pe dumnezeu

''sigiliul'':

sigiliu:de indata ce imi activez sigiliul adica il deschid am puterea de al infrange pe dumnezeu si sunt echipata complet intr-o arumra anti magie si ghoul

''invocare'':

Invocarea:imi permite sa invoc orice doresc,demoni.vampiri.ingeri.golemi.spirite.sa nu uit sa mentionez ca pot sa ma combin cu spiritul invocat respectiv si pot sa imi maresc puterea de 3 ori sau 5 ori.dar de indata ce le combin cu lancea sau sabia puterea imi creste pana la limita asteptarilor lui dumnezeu si satan

''demoni'':

Pot invoca o multitudine de demoni,dar de nivel mic,cei de nivel mare ii pot invoca doar unu cate unu ,cei de lvl aproape de zeu imi tre o limita de maxim 3 posturi si pot invoca doar unu,tin sa mentionez ca de indata ce invoc demonul de lvl god nu poate fi absorbit nici nu ii se poate anula puterile

''combinarea cu demon god'':

de indata ce ma combin cu demon god devin o fiinta impenetrabila anti magie si orice magie adusa asupra mea e complet inutila.puterea fizica mi se mareste si viteza imi creste cu mult peste ceea a lumini

''invocarea ingerilor'':

imi permite sa invoc orice inger de nivel mic.dar pot sa invoc de exemplu paladini stravechi sau pot sa invoc cavaleri.dar la maxim 4 posturi pot sa invoc in zeu al raiului si de indata ce ma combin puterea mi se mareste

''angel god combine'':

de indata ce ma combin cu un zeu al ingerilor am o putere de neimaginat.si puterea divina imi poate crea un scut anti magie si pot reflecta orice gen de magie si pot anula orie.e un anti image breaker foarte bun

''invocarea vampirilor'':

pot invoca orice gen de vampir.vampiri care pot controla sangele si vampiri cu o putere fizica imensa.sau cu o viteza uriasa .

''combinarea cu un vampir'':

de indata ce ma combin cu un vampir o sa pot controla sangele si puterea fizica si viteza mi se maresc neimaginabil

''invocare golemi'':

pot invoca golemi de orice lvl dar cu o anumita limta ,limita este 10 posturi.daca nu ating limita de 10 posturi la invocarea golemilor imi pot permite sa invoc cat de multi vreau

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Gabb Bhaa fisa personaj la data de Vin Sept 30, 2016 5:39 pm

Tehnica Consum
Telechinesie300 puncte energie
Lance Blooms 500 puncte energie
sabia ingerilor500 pentru armura + 400 pentru a rupe acel sigiliu
sigiliul900 puncte energie
invocare500 per invocare , 50% din energia invocarii cand va combinati
demoni700 puncte energie
combinarea cu demon god700 puncte energie
invocarea ingerilor500 puncte energie
angel god combine900 puncte energie + energia consumata de tehnica adversarului cand e reflectata , anulata etc.
invocarea vampirilor700 puncte energie
combinarea cu un vampir'800 puncte energie
invocare golemi500 puncte energie

“—The Crimson Red Dragon dwelling within me, awaken from your dominance”
[—The Crimson Heavenly Dragon I possess within me, rise up to become a King]
“—The jet-black God of Infinity”
[—The glorious Red God of Dreams]
“[Watch over the forbidden existence we shall become that transcends the boundaries]”
“[—We shall dance like radiance within the inferno!]”

Vezi profilul utilizatorului http://ratekevfire.forumgratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum