Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Discutii Anime » Anime-uri Curente » Naruto » [Anime Only] Discutii episoade

[Anime Only] Discutii episoade

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 [Anime Only] Discutii episoade la data de Lun Aug 22, 2016 1:49 pm

Acest topic este dedicat discutiilor episoadelor din naruto
Nu postati spoilere din manga , sunt unele persoane ce vor sa termine numai anime-ul si nu au citit manga , nu dati spoilere .
De asemenea nu postati link-uri de la fansub-urile romanesti . Daca vreti postati in spoiler link de la kissanime sau animefreak

“—The Crimson Red Dragon dwelling within me, awaken from your dominance”
[—The Crimson Heavenly Dragon I possess within me, rise up to become a King]
“—The jet-black God of Infinity”
[—The glorious Red God of Dreams]
“[Watch over the forbidden existence we shall become that transcends the boundaries]”
“[—We shall dance like radiance within the inferno!]”

Vezi profilul utilizatorului http://ratekevfire.forumgratuit.ro

2 Re: [Anime Only] Discutii episoade la data de Joi Aug 25, 2016 5:30 pm

473:
Se pare ca dupa batalii epocale au reusit sa o sigileze pe scorturoasa . E bine ca au terminat cu fillerele , desi presimt filere din nou la lupta ce va urma , dar macar au incheiat cu arcu asta . Sincer sa fiu lupta asta mi s-a parut anticlimatica rau ..... adica nu a avut un impact imens ca de exemplu Guy Vs Maddara . Aia da lupta .... . In fin e se pare ca episodu urmator nu e filler

“—The Crimson Red Dragon dwelling within me, awaken from your dominance”
[—The Crimson Heavenly Dragon I possess within me, rise up to become a King]
“—The jet-black God of Infinity”
[—The glorious Red God of Dreams]
“[Watch over the forbidden existence we shall become that transcends the boundaries]”
“[—We shall dance like radiance within the inferno!]”

Vezi profilul utilizatorului http://ratekevfire.forumgratuit.ro

3 Re: [Anime Only] Discutii episoade la data de Dum Aug 28, 2016 10:15 am

Rai

Kyouma
Kyouma
Oh, Naruto, un anime care mi-a placut atat de mult, a avut atat de multe momente emotionale, actiune care tot timpul ma tinea in suspans, mister si tot tacamul. Tin minte ca prima oara l-am vazut la TV pe animax parca. Avea doar cateva episoade din naruto, se termina pe la examenul chuunin si apoi o lua de la capat. In momentul in care am dat de internet, am cautat si restul episoadelor, continuarea. Am gasit-o si dupa am bagat non-stop, cred ca de acolo si iubirea mea pentru anime-uri, de la Naruto a inceput totul. Bine, vazusem si cand aveam 5,6 ani dragon ball la TV, dar atunci nu stiam nici cum ma cheama. Inca imi place Naruto, doar ca acele filiere, dupa parerea mea, il strica, dar le pot sari, deci nu-i paguba. In prezent, astept sa se termine toata seria anime ca sa o pot viziona din punctul in care am ramas, pana la sfarsit. Din cate am inteles, nu mai dureaza mult, doar ca inca toarna filiere, sad...

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum