Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Discutii Anime » Anime-uri Curente » Dragon Ball Super » Discutii anime

Discutii anime

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Discutii anime la data de Lun Aug 22, 2016 2:03 pm

Acest topic este dedicat discutiilor legate de noile episoade anime .

O sa incep eu primu cu ultimu episod aparut , episodul 55

Episod 55:
Mi-a placut la nebunie acest episod , mai ales cand Zeno era foarte prietenos cu Goku si pe restu ii vedea ca pe niste insecte . Am impresia ca in lupta cu Black , Goku va apasa din greseala pe acel buton si black va fi eliminat din existenta Laughing Laughing

“—The Crimson Red Dragon dwelling within me, awaken from your dominance”
[—The Crimson Heavenly Dragon I possess within me, rise up to become a King]
“—The jet-black God of Infinity”
[—The glorious Red God of Dreams]
“[Watch over the forbidden existence we shall become that transcends the boundaries]”
“[—We shall dance like radiance within the inferno!]”

Vezi profilul utilizatorului http://ratekevfire.forumgratuit.ro

2 Re: Discutii anime la data de Dum Aug 28, 2016 10:18 am

Rai

Kyouma
Kyouma
Am auzit de acest Dragon Ball Super, la inceput am fost sceptic, o noua serie db? Pun pariu ca va fi o prostie, cum sunt majoritatea anime-urile prelungite la infinit cu n sezoane. Bine, nu am vazut inca nici un episod, prefer sa astept pana un anime se termina complet si apoi il voi viziona, nu pot sta sa vad doar unul pe saptamana. Chiar daca acesta va dura cativa ani buni, voi astepta. Din cateva poze pe care le-am vazut pe facebook, nu pare atat rau, pare chiar super si de abea astept sa se termine pentru a-l putea viziona. Sper insa sa nu primesc prea multe miliarde de spoilere pana atunci. Sunt multi care doresc cu nesat sa-si impartaseasca extazul si de aceea fac spoilere.

Vezi profilul utilizatorului

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum