Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Anime Related Stuff » Muzica , Reviews , Recomandari » Genuri de muzica preferate de membrii Ratekev

Genuri de muzica preferate de membrii Ratekev

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Genuri de muzica preferate de membrii Ratekev la data de Dum Aug 28, 2016 10:44 am

Rai

Kyouma
Kyouma
Ok, am observat ca nu este nici un topic in aceasta categorie asa ca m-am gandit sa fac unul. Muzica este o parte foarte importanta din viata nostra, cel putin pentru mine este, desi nu cant la vreun instrument si nu am pic de voce, imi place sa o ascult, mai tot timpul, oriunde. Genul muzicii pe care il asculti, te poate caracteriza. Bineinteles, banuiesc ca majoritatea aveti un gen de muzica care va place in mod special, dar pe langa el, ascultati si alte genuri, uneori in functie de starea de spirit din momentul respectiv. Eu personal, iubesc rap-ul si il ascult cu mare placere, oricand am ocazia. Imi da stari de bucurie, de tristete, de melancolie si toate cele, in functie de melodie si de starea mea de spirit. Pe langa rap, ascult toate celelalte genuri de muzica, mai putin manele si populara. Pentru mine, orice-mi suna bine, ascult. Am avut momente cand ascultam doar muzica clasica, apoi am dat-o pe jazz, apoi ascultam rock si tot asa, le-am incercat pe toate ca sa-mi fac o parere de ansamblu mai buna asupra muzicii.
Voi ce genuri de muzica preferati si de ce?

Vezi profilul utilizatorului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Kiralik Ask - muzica din serial

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum