Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Arhiva » Role Play World » Universitatea de Anime - OC » Kauzuma

Kauzuma

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Kauzuma la data de Vin Ian 27, 2017 11:20 pm

Nume :Kazuma Takeshi

Varsta:Necunoscuta

Istoric :avand in vedere varsta lui necunoscuta ,nu exista istoric asupra lui

Spoiler:

abilitati:

puteri elementare:

pot contra orice element cum doresc

blood control/god form:

pot controla sangele oricui,pana si al adversarului.pot crea arme si alte chesti cu aceasta abilitate
GOD FORM

DE INDATA ce intru in forma de zeu al acestei abilitati,tot sangele oamenilor vii si al celor care au murit se aduna in mine si imi creaza o armura prin care nimic nu pote trecea,nici magia,nici armele normale sau anormale.

putere oculara :

cu aceasta abilitate pot copia la perfectie orice abilitate a adversarului,pana si cele de anulare.putand sa le folosesc impotriva lui,de indata ce ii copiez abilitatile la perfectie,pot face o copie a lui perfecta ,cu puterile lui,abilitatile lui de anulare,orice ce am copiat de la el .
chimic factory :

Chimic Factory e o abilitate ce imi permite sa copiez structura chimica a oricarui material necunoscut,prin material necunoscut ma refer la arme anormale,arme paranormale,supranaturale,tot in acelasi timp imi permite sa imi modic adn si prin adn ma refer la orice adn uman sau orice adn anormal sau cu puteri magice .

fizica:

aceasta abilitate imi permite sa schimb orice lege a fizici,sa controlez atomi,si teoria fizici,pot crea unde electromagnetice care imi permite sa absorb magia si dupa sa o eliberez.in acelasi timp imi permite sa controlez orice lege a fizici

x factory:

o abilitate ce imi permite sa anulez orice abilitate de anulare s-au de sigilare,aceasta abilitate imi permite sa distrug intreg infinitul,de indata ce e activata aceasta abilitate,pot controla orice spatiu si timp,sa creez orice vreau

Vezi profilul utilizatorului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum